předprodej
marlenn
porod
fontana_mate vse na leto
vystava ve visto

Akce a novinky

Po celou dobu letních prázdnin budou moci milovníci výtvarného umění vidět nádherná díla přímo v Nákupním centru Fontána Teplice. Expozice vznikla ve druhém patře. „Naleznete ji po pravé straně od eskalátorů z prvního podlaží. Myslíme, že popis je zbytečný, protože už z dálky je vidět
krása vystavených obrazů,“ říká marketingový manažer NC Fontána Teplice Karel Schön.

Projekt Výtvarná dílna vedou Mgr. Kateřina Barabášová a Mgr. Vlaďka Deáková. Kateřina Barabášová pracuje jako lektorka výtvarné a hudební výchovy ve Výtvarné dílně Teplice v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek a jako středoškolská učitelka Výtvarné výchovy s metodikou na střední škole AGC. Zkušenosti má s prací v Základní umělecké škole s výukou předmětů Výtvarná výchova, Estetická výchova pro předškoláky a Hudební nauka, na 2. stupni ZŠ s předměty Výtvarná a Hudební výchova, v MŠ s pěveckým sborem.

Během celého pracovního života se zabývá pedagogickou činností, zejména výtvarnou a výtvarně hudební vzdělávací činností pro děti. Mgr. Vlaďka Deáková pracuje jako lektorka výtvarné výchovy ve Výtvarné dílně Teplice ve středu. Má velmi bohaté zkušenosti s dlouhodobou prací v Základní umělecké škole, ve vlastní výtvarné tvorbě se zaměřuje na grafickou práci, zejména na techniku „suchá jehla“. Její žáci získali mnoho ocenění ve výtvarných soutěžích a jsou úspěšní v přijímacích řízeních na výtvarné školy.

V současné době nabízí Výtvarná dílna Teplice kurzy po celý školní rok pro tyto věkové skupiny dětí: Výtvarná výchova pro děti od 1. do 9. třídy a pro předškoláky a pro malé školáky je připravena přípravná výtvarně - hudební výchova. V rámci akcí pro dospělé nabízí dílna podvečerní keramiku každou první středu (resp. čtvrtek) v měsíci, dále kurzy točení na hrnčířském kruhu, fotografické kurzy (obojí dle telefonické domluvy) a příležitostné víkendové workshopy.

Výtvarná dílna je prostor, ve kterém se děti, které mají rády tvořivost, užijí dvě hodiny týdně nerušené výtvarné činnosti. Nabízí dětem ve věku od 5 do 16 let vyžití prostřednictvím kreslení, malování, grafických technik modelování z keramické hlíny. Mladší děti se mohou těšit na hry s papírem, s barvami, na jednoduché grafické techniky, na výrobky z keramiky či z jiných hmot, kterými jistě potěší své blízké. Starší žáci budou rozvíjet své schopnosti kreslířské a malířské, vyzkouší si různé alternativní způsoby výtvarné práce, budou taktéž pracovat s keramickými
hmotami a vytvářet výtvarné objekty. Současně připraví absolventy ZŠ na talentové zkoušky z výtvarné výchovy na střední školy.

Pro děti předškolní a pro žáky prvních tříd je připraven program, ve kterém rozvíjejí své hudební dovednosti prostřednictvím rytmických, intonačních a interpretačních činností kombinovaných s rozvojem dovedností výtvarných.

coloseum ruzovkaleto erotic city
fashonblog_2016jg boty za 30 Kč
Akce Benettoner

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Akce a novinky

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®