předprodej
marlenn
porod
fontana_mate vse na leto
vystava ve visto

Akce a novinky

Od soboty 15. července 2017 se mohou příznivci Fotbalpoolu těšit na týden plný zábavy.

Zcela unikátní hřiště vyroste přímo u nás ve Fontáně a bude každému k dispozici od 10 - 16 hodin až do 23. července 2017.

CO JE FOTBALPOOL?

Jak již vyplývá z názvu, jedná se o spojení fotbalu a poolu, které patří mezi nejstarší a nejrozšířenější volnočasové aktivity ve světě.

Myšlenka fotbalpoolu se zákládá na spojení sportu a zábavy. Vizí je zpřístupnit tento nově vzniklý sport všem lidem po celé ČR a pravidelně pořádanými turnaji vytvořit soutěž pro fotbalpoolové nadšence, kteří chtějí spojit večerní zábavu se sportovní aktivitou.

Pravdila hry:
Na stole je 16 míčů (bílý, černý, 7 plných a 7 půlených). Míče se s pomocí trojúhelníku seřadí na stole (černý míč je na 2/3 stolu a je uprostřed ve třetí řadě, v poslední řadě nesmí zůstat na krajích míče stejné barvy, tj. na jedné straně musí být míč plný, na té druhé míč půlený, ostatní míče již můžou být rozděleny libovolně).

Rozehrává se kopem do bílého míče, který je v 1/3 stolu. Jakmile někdo potopí první míč do díry, zvolí si tím barvu jeho míčů (pokud se potopí bílý míč, aniž by měl zatím hráč zvolenou barvu míčů, rozehrává se bílým míčem z místa jako na začátku hry). Poté, co potopí zbytek svých míčů a zůstane mu na stole již jen černý míč, může si před každým kopem zvolit kdykoliv jakoukoli díru (hráč vždy musí předem nahlásit záměr - do jaké díry plánuje zahrát černý míč, pokud míč zahraje do jiné, než plánované díry nebo pokud při potopení černého míče dojde zároveň k faulu, hráč tuto hru prohrává). Hra končí, jakmile se potopí černý míč. 

Co je to faul?
Faul je nepovolený kop, po kterém si vždy druhý hráč může vzít bílý míč a umístit si ho na libovolné místo na stole. Faul nastává v případě:

- je kopnuto do bílého míče, ten však nezasáhne žádný jiný míč
- je kopnuto do bílého míče, ten však nejprve zasáhne míč protihráče nebo černý míč
- bílý míč spadne do díry
- bílý míč vypadne ze stolu

Další informace obdržíte přímo u hřiště, které od soboty 15. července 2017 naleznete přímo u nás ve Fontáně.

 

 

 

fotografie fotbal-pool_02

fotografie FPACR_logo_cerne

coloseum ruzovkaleto erotic city
fashonblog_2016jg boty za 30 Kč
Akce Benettoner

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Akce a novinky

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®