předprodej
marlenn
porod
fontana_mate vse na leto
vystava ve visto

Akce a novinky

Léto je ve znamení hudebních festivalů a výjimkou není ani Ústecký kraj. Poslední srpnovou sobotu, konkrétně 26. srpna, se promění letní kino v Ústí nad Labem v ráj všech milovníků hudebních festivalů. Proběhne další ročník festivalu Fontána RadioFest Labské léto 2017.

Nemáte ještě vstupenku? K dostání jsou přímo u nás!!! K dostání jsou v prodejně Benetton ve 2. patře!

Organizátoři festivalu, jemuž název propůjčilo naše NC Fontána, jako obvykle nabízejí pestrý program plný českých zpěváků, zpěvaček a kapel.

Tentokrát se můžete těšit třeba na skupinuSlza, Jelen, Hodiny. Do Ústí nad Labem přijede také zpěvačka Lenny a chybět nebude ani Janek Ledecký. 7. srpna bude navíc bude prozrazeno jméno hlavní hvězdy poslední srpnové soboty.

Tradiční součástí Labského léta bude i stánek NC Fontána Teplice. „Letos jsme si pro všechny návštěvníky připravili velkou lahůdku. Nejenom, že do našeho hvězdného stanu přijali pozvání zajímaví hosté, ale zároveň se budete přímo u nás moci setkat s hvězdami festivalu, vyfotit se v našem fotokoutku a získat autogram, konkrétně se členy skupiny Jelen, Hodiny, s Jankem Ledeckým a Lenny," říká Karel Schön. Ten navíc dodal, že se připravují zajímavé soutěže a chybět nebudou ani další překvapení.

Festival začíná ve 12 hodin, ukončen bude přibližně v půl desáté večer velkolepým ohňostrojem.

 

coloseum ruzovkaleto erotic city
fashonblog_2016jg boty za 30 Kč
Akce Benettoner

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Akce a novinky

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®