wellness _ main
velikonoce

Akce a novinky

Návštěvníci Fitness Fontána v Nákupním centru Fontána v Teplicích se dočkali dvojnásobného rozšíření prostor fitness, které na ploše přes 1 500 m nabízí pestrou paletu služeb a možností sportovního i relaxačního vyžití v novém saunovém světě!
Fitness Fontána je zaměřeno na širokou klientelu a své místo zde najdou jak lidé, kteří chtějí cvičit na klasických posilovacích strojích tak i ti, kteří preferují kardio cvičení, funkční nebo core cvičení.

Do nových prostor se přestěhovala rozsáhlá funkční zóna, přibyla crossfitová věž, vybavení na box a další skvělé stroje. Můžete zde vyzkoušet kruhové tréninky s kapacitou až 30 osob, které vedou certifikovaní trenéři.
Nově vznikla strečinková zóna, kde se každý návštěvník může řádně protáhnout,  běžecké pásy zůstaly na svých místech.

Další novinky uvidíte v kardio zóně. Tou první je zakoupení dvou nových strojů Air Bike. Jestli chcete spálit velké množství kalorií v co nejkratším možném čase, tak je Air Bike správnou volbou. Tou druhou je pořízení dalšího oblíbeného trenažéru chůze do schodů. 
Počítáme s několika novými stroji značky Hammer, které budou zaměřené na zádové
a prsní svalstvo.

Po náročném cvičení se můžete prohřát v soláriu, v některé z našich sedmi saun nebo si dát něco dobrého ve fitness baru, který nabízí zdravé osvěžující občerstvení, výživové doplňky a lahodnou kávu Nespresso. Přijďte si k nám vyzkoušet fitness, ze kterého se Vám nebude chtít domů.

fitkoakvazoo
Takko maléKabelky JG
60 benetonmarrionaud

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Akce a novinky

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®