jaro main
Svata

Akce centra

Výstava fotografií od Andrey Růžičkové (Kerestešové) z africké mise na podporu organizace www.bezmamy.cz je k vidění u nás v centru.

Slavnostní vernisáž s Andreou Růžičkovou (Kerestešovou) proběhla v pondělí 3. září v 17 hodin.

Fotografie vznikly přímo v sirotčinci v Mahangu  v Jižní Tanzánii.  Posláním Bez mámy je zabezpečit opuštěným dětem základní životni potřeby jako domov, zdravotní péči a vzdělání a zlepšovat zázemí výuky v chudých venkovských školách. Cílem autorky bylo pomocí fotografie dokumentovat běžný život sirotků a organizaci tak dostat do povědomí lidí, kteří jsou ochotni pomáhat rozvojovým zemím, případně se chtějí stát dobrovolníky. Mnoho dětí v Africe žije na ulicích, odkázáno na to, co jim kolemjdoucí poskytnou.

„Prožili jsme v Africe výjimečné Vánoce, které zůstanou navždy v našich srdcích,“ popisuje Růžičková. „Snažila jsem se zachytit děti v jejich přirozenosti a čistotě,“ doplňuje Andrea.

Fotografická výstava obsahující celkem 18 fotografií ve velikostech 90x60m putuje nyní po České republice. Zahájení proběhlo v Ostravě, dále cestovala do Písku a pak do Brna.

Do 3. října  budou k vidění v Nákupním centru Fontána v Teplicích.

marlenn jaro 2019teta drogerie neutral jaro 2019
multifunkce brozuraterranova jaro 2019
benetton jaro 2019innogy do konce dubna

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Akce centra

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®