leto 2019
summer party

Blog

Každá žena, v každém ročním období obměňuje svůj šatník i botník, ale zapomínat na kabelky? To v žádném případě nesmíte! Možná ani nevíte, jak moc je volba kabelky pro váš outfit důležitá. Nejenom, že bude působit jako perfektní doplněk, ale k tomu všemu o vás ledacos vypoví! Vybíráte si stále stejný typ kabelky, nebo ráda experimentujete? Nosíte v kabelce jen peněženku a diář, nebo veškeré nutnosti. Nic není jen tak. Předměty, kterými se obklopujete, mluví za vás o vás. Pojďme se podívat na 5 tipů držení kabelky, které vypoví o tom, jaká jste. 


Nespočet tašek
Už na první pohled by se mohlo zdát, že žena ověšená několika taškami či kabelkami působí utahaně a vyčerpaně. Jedná ve spěchu a praktičnost ji nelze upřít. Podle jedné slavné módní návrhářky, tyto ženy velmi často působí jako opravdové dámy, které nemají času nazbyt a život v chaosu si užívají.


Ověšené předloktí
Podle odbornice na řeč těla tím chtějí dámy dát na odiv svůj majetek. Dost často mohou tyto ženy vzbuzovat pocity nadřazenosti, až arogance, ale nebývá tomu vždy tak.


Přes rameno s dlouhým popruhem
Jednoduchý styl, jak kabelku popadnout a jít. Často potkáváme ženy s touto variantou nošení. Dlouhý popruh poukazuje na nedostatek opatrnosti.


Přes rameno s krátkým popruhem
Tento způsob naopak vypovídá o tom, že žena s tímto způsobem nošení své kabelky přesně ví, co dělá a každou situaci má dobře pod kontrolou.


Šikmo přes rameno
Byť je to pohodlné, nepůsobí to dobrým dojmem. Ženy většinou volí tento způsob v prípadě, že nedbají na elaganci a sportovnější styl je jim přednější. Nestarají se o to, jaká kabelka je vzhledově, ale hlavně, že je pohodlná.


Našli jste se v nějakém z tipů? Určitě nám napište na facebooku - Nákupní centrum Fontána Teplice. Těšíme se na vaše komentáře a těším se u dalšího fashion blogu! Natálie

marlenn jaro 2019Bushman trika
lodicky JG akceDr.Max červen
Albertmultifunkce brozura

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Blog

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®