leto 2019
summer party

Blog

Vaše krása, moje radost
Vladislava Krajníková se specializuje na kosmetické poradenství, vizážistiku a péči o pleť. Své práci se věnuje naplno a je pro ni zároveň i velkým koníčkem.Je pravidelným účastníkem vizážistických soutěží ve kterých se umisťuji na předních příčkách. V průběhu roku 2018 se stala významnou posilou kreativního týmu novin Fontána.


Jak jsi se ke své současné práci dostala
Úplnou náhodou. Před 10 lety jsem se rozhodla, že chci kvalitní kosmetiku pro sebe a zaregistrovala jsem se jako kosmetická poradkyně. Produkty jsem šířila kolem sebe a to nejen mezi své známé, ale postupem času i mezi cizí ženy. Zjistila jsem, že „odpolední útěk“ od mé původní profese personalisty mne baví a pozitivní zpětná vazba klientek naplňuje. Postupem času jsem se naučila i líčit a česat a rozhodla se svůj koníček a přivýdělek změnit ve své plnohodnotné podnikání.

Vždy jsi to chtěla dělat?
Vždy jsem byla kreativní typ, ale rodiči jsem byla vedena spíše ke studiu a k „práci hlavou“. Vystudovala jsem průmyslovou školu chemickou a následně Vyšší odbornou školu s červeným diplomem v oboru Sociální práce. Zdálo by se, že nic z toho dnes nepotřebuji, ale kontakt a komunikaci s lidmi, které jsem se naučila, stejně tak jako prezentačním dovednostem, jsou dnes v podnikání důležité.

Jaké byly začátky?
Žádné podnikání není snadné, na začátku, ani v jeho průběhu. Možná jsem to měla malinko „jednodušší“ tím, že jsem dlouho svou současnou práci měla jako koníček při zaměstnání a vybudovala si tak první klientelu. Nicméně každé podnikání je o trpělivosti, učení se a hlavně chuti nepřestat. I když se něco nepovede. Protože je to právě neúspěch, který vás posouvá. Myslím si, že díky tomu všemu jsem se dostala až na mezinárodní soutěž líčení v Německu, kterou jsem vyhrála a získala tak titul Mezinárodní mistryně make-upu. Toho si cením a nikdy na tento zážitek nezapomenu.

Funguješ pouze v Teplicích, nebo i jinde?
Dá se říci, že funguji všude tam, kam si mne zavolají.  Převážně však v Teplicích a jeho okolí. Nicméně už jsem připravovala nevěstu i v Českých Budějovicích. Oblíbené jsou v současnosti Beauty a Make-up párty. Ty se konají u klientek doma, kdy se sejde parta kamarádek. Přivezu si vše potřebné, naučím je se líčit, pobavíme se a dámy pak mnohdy pokračují nad vínkem či někde ve společnosti. Výjimkou nejsou ani rozlučky se svobodou, kdy je takto „odstartujeme“.

Máš také hodně ocenění, včetně mezinárodní scény. Jakého ocenění si nejvíce ceníš?
Cením si každé jedné trofeje, každého umístění, každé zkušenosti. Milovala jsem ten adrenalin a přípravy, kdy je třeba vybrat modelku a vymyslet celý koncept od líčení, přes vlasy až po vytvoření kostýmu na dané téma. Nicméně, jak už jsem naznačila, nejcennější je titul Mezinárodní mistryně. Po celou dobu se o nás v Dusseldorfu starali jako o VIP. Což jsme do jisté míry byly, protože jsme byly z každé země jediné, které jsme tam mohly být. A pocit, když vyhlašují v cizím jazyce Vaše ne zcela jednoduché české jméno a Vy víte, že jste porazili takové velmoce jako je Rusko a Anglii? Nepopsatelný.

Jak velký zájem je o tvé služby v Teplicích a celém kraji?
Upřímně si myslím, že paradoxně může být díky mým oceněním menší. Tady na severu se klientky mohou domnívat, že budu jistě drahá. Ale to si nemyslím.

Spolupráce s novinama Fontána je jistě zajímavá? Co tě na ni láká?
Každý nový projekt je zajímavý. Nasbíráte novou zkušenost, poznáte nové lidi. Těším se na výstupy každé budoucí spolupráce.

Jak se mění české ženy? Více o sebe dbají?
Určitě ano. Jen jim nezávidím současnou situaci. Z každé reklamy či regálu na nás firmy chrlí lákavé nabídky, atraktivní obaly, zajímavé názvy či omamné vůně. Přiznám se, že já sama bych byla hodně zmatená a nevěděla, kde to mám uchopit, co si vybrat. Naštěstí ale pracuji pro společnost, která své produkty nabízí zcela jinak. Osobním přístupem. Poradenstvím. Budováním vztahu a důvěry mezi mnou a klientkou a 100% záruku spokojenosti. Každá žena, jakéhokoli věku si u mne může užit bezplatné poradenství péče o pleť, osobní minikurz líčení, beauty párty nebo se prostě jen nechat nalíčit či učesat na důležitou životní událost. Baví mne jejich proměny a užívám si každou jednu zpětnou vazbu. Ať už z jejich nadšení nebo prostřednictvím děkovných e-mailů či SMS.

Máš nějakou radu pro ženy?
Moje motto zní: Vaše krása, moje radost. Je ale krásné, když prostřednictvím své práce dělám radost hlavně ženám kolem sebe. Ať už tím, že konečně vědí, jak se o sebe správně starat nebo mají radost z nové rtěnky. Nejkrásnější je, když se žena cítí dobře a nemůže se odtrhnout od zrcátka. A je více než jasné, že pokud se cítí dobře ona sama, cítí to i okolí. Proto, nebojte se svěřit profesionálům, udělat změnu a dovolte si cítit se dobře. Cítit se jako ŽENA. Těším se na každou jednu z Vás.

marlenn jaro 2019Bushman trika
lodicky JG akceDr.Max červen
Albertmultifunkce brozura

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Blog

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®