leto 2019
summer party

Blog

Toužíte po tetování, ale bodání jehel do kůže vás zrovna dvakrát neláká? Naštěstí to jde i jinak! Vylaďte si image a ozdobte své tělo dočasným tetováním. Jaké jsou trendy v „nepravém“ tetování?

Snadno a rychle: Nalepovací tetovačka
Jsou ideální k vyzkoušení, jestli se vám bude tetování líbit, nebo pro krátkodobou radost z ozdobeného těla. Rády měníte image a střídáte barvy i vzory? Nebo jste si zamilovaly jeden konkrétní vzor? Pořiďte si hned několik stejných nálepek a vytvořte iluzi pravého tetování. Vybírat můžete z obrovské škály.

Na co se zaměřit při výběru:

    Pohlídejte si kvalitu, výdrž (dobrá samolepicí tetovačka by měla vydržet minimálně 3 až 9 dnů).
    Pokud se plánujete koupat, tak i voděodolnost – samolepky s označením „waterproof“.
    Vybírat můžete buď z jednotlivých motivů, tzv. tribal, vhodných na rameno či jinou část těla, nebo z náramků.
    Náramkové samolepky jsou často stylizované do vzorů nejrůznějších šperků.
    Tetování napodobující šperky, tzv. FlashTattoo, jsou obvykle v metalickém provedení. Například zlatý nebo stříbrný vzor bude na opálené pokožce vypadat určitě skvěle a originálně doplní nejeden outfit v boho stylu!

Jak na ni?
Nálepku aplikujete přiložením na kůži a namokřením vrchní strany třeba houbou. Po odloupnutí papírku je motiv na kůži „ready“! Odstranění je taky raz dva – horká voda s mýdlem, popřípadě krém nebo olejíček.

Je libo třpytky?!
Chcete se na sluníčku pořádně blýsknout? Pak vyzkoušejte třpytivé tetování, které koupíte v drogeriích, hračkářství nebo některých obchodech s bižuterií. Na kůži se nanese speciální lepidlo, na které se pak nasypou třpytky a nechají se zaschnout. Letní pohádka!

Airbrush
Tetování airbrush metodou vydrží na kůži kolem 5 dnů. Jedná se o rozstřikování barvy pomocí vzduchové pistole přímo na kůži. K této technice se využívají různé šablony. Opravdu efektní a velké tetování jde pomocí airbrush vykouzlit už za pár sekund.

Dočasné barvy na tělo
Henna

Přírodní barva na tělo „henna“, používající se i k přírodnímu barvení vlasů, je jednou z možností, jak si na léto ozdobit tělo na delší dobu (zhruba kolem 2 týdnů v závislosti na použité barvě). Nelze ji z pokožky snadno smýt, sama postupně bledne. Falešné tetování hennou je oblíbené hlavně jako turistické lákadlo na letních dovolených. Na to ale pozor! Pokud budete chtít těchto zábav využít, raději se vyhněte „kejklířům“ pracujícím s tzv. černou hennou. Jsou v ní přidaná barviva, která mění přírodní načervenalou barvu henny a mohou způsobovat vážné alergické reakce!

marlenn jaro 2019Bushman trika
lodicky JG akceDr.Max červen
Albertmultifunkce brozura

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Blog

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®