Podzim 2019

Takko Fashion

Móda

Takko Fashion je oblíbené u celé řady zákazníků pro svou nabídku moderní módy, která sleduje nejnovější trendy. V nabídce nechybí slušivé pánské a dámské oblečení. Naleznete zde i dětské oblečení a oblečení nadměrné velikosti. Veškeré nabízené produkty procházejí přísnou kontrolou kvality. Díky důmyslně vytvořené strategii jde o jednu z nejúspěšnějších sítí v Evropě. Takko Fashion nabízí svým pravidelným zákazníkům klubovou kartu, díky níž můžete při nejrůznějších akcích ušetřit nemalé peníze. Na pravidelné akce společnosti upozorňuje Takko Fashion aktuální leták.

Takko Fashion je oblíbené u celé řady zákazníků pro svou nabídku moderní módy, která sleduje nejnovější trendy. V nabídce nechybí slušivé pánské a dámské oblečení. Naleznete zde i dětské oblečení a oblečení nadměrné velikosti. Veškeré nabízené produkty procházejí přísnou kontrolou kvality. Ale i přesto si řetězec Takko Fashion dokáže udržovat poměrně nízké ceny, které jsou pro zákazníky příjemné.

Díky důmyslně vytvořené strategii jde o jednu z nejúspěšnějších fashion sítí v Evropě. Jen v České republice najdete pobočku Takko Fashion na 111 místech a na každém z nich je v nabídce jak základní zboží, tak také to, které slibuje akční Takko Fashion leták. Řetězec se neustále rozšiřuje a pro své umístění hledá plochy, kde je buď součástí většího obchodního parku, nebo se snaží umístit i tam, kde je zákazníkům blíže – i v centrech měst.

Takko Fashion nabízí svým pravidelným zákazníkům klubovou kartu, čímž z nich dělá tzv. VIP zákazníky. Díky kartě můžete při nejrůznějších akcích ušetřit nemalé peníze. Na pravidelné akce společnosti upozorňuje Takko Fashion aktuální leták. Při nákupu v prodejnách Takko Fashion si můžete být jistí, že kupujete kvalitní zboží za výhodné ceny.

Prodejna Takko je pro vás otevřena denně od 9:00 do 21:00.

Otevírací doba:

Denně 9:00 - 21:00
Umístění obchodu: 1. patro Zobrazit na mapě centra

Kontaktní informace:

Telefon na prodejnu: +420 417 532 334
Vedoucí prodejny: Šárka Vlčková

http://www.takko.com

Fotogalerie obchodu:

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Obchody / Seznam obchodů » Takko Fashion

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®