jaro main
Svata

Wellness

SLUNEČNÍ TERASA OTEVŘENA

Pokud patříte mezi milovníky saunování, rádi si užíváte doteky slunečních paprsků a příjemné posezení na čerstvém vzduchu s dechberoucím výhledem, je pro vás sluneční terasa u nás v centru tou nejlepší možnou volbou. Více informací prozrazuje manažerka Fitness Wellness Fontána Eva Loos.

Jak se návštěvníci Nákupního centra Fontána dostanou na Sluneční terasu?
Naleznete ji u nás ve 3. patře. Sluneční terasa je otevřena ve stejném čase jako Wellness Fontána. Ve dnech pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a neděle od 10 do 20:45 hodin, ve středu je Wellness vyhrazen ženám a otevřeno je i na terase od 10 do 20:45 hodin. V sobotu je otevřeno od 14 do 20:45 hodin. Vstup na terasu je možný při každé návštěvě Wellness Fontána.

Co Sluneční terasa návštěvníkům Wellness Fontána nabízí?
Odpočinek, relax a pohodu. Terasa je svou polohou při jasném počasí zárukou dostatku slunečních paprsků. Návštěvníci mohou využít k opalování lehátka, ale nechybí ani stoly, kde si každý může posedět, popovídat, nebo jen tak relaxovat.

Nabízí Sluneční terasa i občerstvení?
Ano a nabídka je velice pestrá. Vychutnat si například můžete skvělou kávu Nespresso, nechybí bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Připravena je pestrá nabídka džusů, minerálních vod, včetně Bílinské kyselky. Nabízíme také bílé i červené víno
a po saunování na terase přijde vhod i pivo.

Kde si návštěvníci mohou občerstvení zakoupit?
Vše je k dostání na recepci Wellness Fitness Fontána.

Součástí Sluneční terasy je i venkovní sauna. Kdy bude otevřena?
Venkovní sauna je připravena a čeká na své spuštění. V letním období návštěvníci mohou využít hned šest saun v prostoru Wellness Fontána. Venkovní sauna bude zprovozněna
v podzimním období.

Návštěvníky tak čeká i po skončení léta netradiční zážitek.
Přesně tak! Myslíme si, že venkovní sauna bude velkým lákadlem. Sledovat budete moci ze sauny i během hustého sněžení chod na náměstí v soukromí venkovní sauny. A ochlazení po saunování přijde vstupem na terasu. Pokud se následně budete chtít znovu ohřát, využít budete moci vnitřní sauny a další vybavení Wellness Fontána.


To však všechny čeká až na podzim a v zimě. Nyní zpět do léta. Sluneční terasa slouží k relaxu a opalování. Jaký je dosavadní zájem zákazníků?
Jsme velmi potěšeni. Návštěvníci všech věkových kategorií terasu využívají a velmi si ji pochvalují.

 

 

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie terasa 1

fotografie terasa 2

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

marlenn jaro 2019teta drogerie neutral jaro 2019
multifunkce brozuraterranova jaro 2019
benetton jaro 2019innogy do konce dubna

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Wellness

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®