marlenn
Sochy
LL 2017 - Kryštof
porod
Talk show
vystava ve visto

Akce a novinky

I v srpnu se naši návštěvníci mohou těšit na zajímavé rozhovory, které nabízí Talk show Fontána. V srpnu se Talk show bude netáčet přímo na pasáži za účasti veřejnosti. 

14. srpna v 17.30 hodin zavítá do Talk show Fontána primátor města Teplice a senátor Jaroslav Kubera. Hovořit se bude o aktuálních problémech města Teplice, o výstavbě zimního stadionu, rekonstrukci Aquacentra a dalších aktuálních tématech. Na řadu přijde i otázka případné prezidentské kampaně Jaroslava Kubery. 
Talk show můžete ovlivnit svými dotazy i Vy. Jaroslav Kubera bude odpovídat i na dotazy návštěvníků Talk show.


31. srpna v 17 hodin bude hostem Talk show módní návrhářka Alice Abraham. Ta se narodila v Teplicích, kde také studovala na VŠST v Teplicích (textilní průmyslovka) a poté byla zaměstnaná např. jako letuška nebo asistentka manažera. V roce 1999 měla v Praze svou první přehlídku, v r. 2001 otevřela svůj první obchod v Praze. V roce 2004 otevírá obchod i ve francouzském Nice.
Její modely byly použity např. v soutěžích Elite Model Look 2000 v Praze a Bratislavě, Topmodelka millenia, spolupracovala s televizí Nova v pořadu Peříčko (se Soňou Polonyiovou), stala se hostem pana Kenza při Prague Fashion Days 2003, byla speciálním hostem na Austrian Fashion Awards 2004, vytvořila speciální kolekci k příležitosti vytvoření nové vůně Today od AVONU.
V roce 2004 uspořádala charitativní přehlídku pro UNICEF ČR, oblékla soutěžící na Miss Slovensko 2005, spolupracovala na pořadu Kotel s Michaelou Jílkovou a na reality show TV Markíza. Vytvořila speciální kolekci na Miss Antiethanol 2007. Alice podporuje charitativní organizace UNICEF, Paraple a Domov důchodců Sue Ryder. Od roku 2004 je zapsána v českém Who is who. Obléká mnoho českých a slovenských celebrit.
Skvostné modely měli možnost vidět i obavytelé města Teplice a jeho návštěvníci během akce Czech Fashion Week 2017.

 

bossini slevyleto erotic city
fashonblog_2016coloseum ruzovka
bushman neutralAkce obchodů_2016

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Akce a novinky

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®