oteviraci doba_covid_albert_21 hodin
black friday main

O nás

Fontána je situována do samotného centra města, na hlavní náměstí Svobody, přímo u lázeňské kolonády, magistrátu a nejfrektovanější pěší zóny Krupská. V zanedbatelné vzdálenosti se nachází další nejnavštěvovanější lokality v Teplicích, Benešovo a Zámecké náměstí. Nákupní centrum je posazeno do lokality s výbornou dostupností pro pěší, tak pro cestující autem nebo veřejnou dopravou. V nejbližším okolí se nachází zastávky MHD, do pěti minut dojdete také k autobusovému či vlakovému nádraží.

Nákupní centrum Fontána o celkové pronajímatelné ploše přes 18 000 metrů čtverečních nahradilo zástavbu několika původních domů a nedostavěného hotelu Radnice na rohu náměstí Svobody. Objekt zahrnuje čtyři obchodní podlaží, poslední je pak určeno pro kancelářské prostory. Fontána  má přímé vstupy z pěší zóny, náměstí a lázeňské promenády. Koncepce prostranství před vstupy využívá bulváru. Rytmus ulice plynule přechází do samotného nitra nákupního centra, aniž by si zákazník všiml, že se stal součástí shoppingového areálu.V suterénu je umístěn supermarket Albert s prodejní plochou 900 m². Dvě podzemní patra jsou vyhrazena pro parkování s kapacitou 296 míst. V nejvyšším obchodním podlaží jsou  soustředěny zejména aktivity pro volný čas, kavárny a restaurace s výhledem do okolí.

 

Brožuza o našem nákupním centru!

Pořádáte oslavu nebo firemní večírek? Chcete si skvěle zacvičit a pak relaxovat v sauně? Nebo si užít party v privátním salonku naší rezidence?

bossini_nakupujte online_zimni akvazoo _chameleon_maly
Dr.Max - listopadBlack Friday Planeo
coloseum_akce druhá pasta  zdarma New Innogy

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / O nás / O nás

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®