leto 2019
Slevy co tě nepustí
Zpátky do školy

Akce a novinky

Představujeme vám novinky z prodejny Marionnaud. Tu naleznete v 1. patře.

Foto č. 1
Novinka značky Nina Ricci vás zahalí do hravého tance tónů malin, květů zázvoru, gardénií, vanilkového bourbonu a křupavého karamelu. Mňam! Buďte k nakousnutí s novou vůní Nina Rouge. :-) Do 31. 8. v exkluzivní předpremiéře pouze v Marionnaud! Navíc jako dárek k nákupu dostanete trendy plátěnou tašku přes rameno.

Foto č. 2
Indie je země, kde jsou květiny uctívané stejně jako drahokamy. Země, která je nekonečnou inspirací pro šperkařství. A nyní i pro novou vůni Boucheron. Objevte květinově-dřevitý parfém JAIPUR Bouquet a ztraťte se v ódě na výjimečnou kulturu. Exkluzivně v Marionnaud.

Foto č. 3
Talisman pro štěstí? Známe jeden, který zaručeně funguje a najdete ho exkluzivně v Marionnaud. Moschino TOY2 je hravá vůně v ještě hravějším flakónu. Přijďte si pro něj. Kdo si hraje,..

Foto č. 4
Péče o pleť plná léta a bylin od Erborian! YUZA SORBET kůži chrání a vyživuje. Příjemná struktura obsahuje mikrokapsle s antioxidačními vlastnostmi, které pomáhají bojovat s prvními viditelnými známkami stárnutí. Najdete ji exkluzivně v Marionnaud.

eshop bossiniSportisimo banner
Marionnaud Bushman -slamák
coloseum new jidelakAlbert batohy

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Akce a novinky

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®