letni nakupy
doprava

Ahoj Vám všem,
v Nákupním centru Fontána Teplice nedávno proběhla skvělá módní přehlídka, kterou jsem si nemohla nechat – jako správná milovnice módy – ujít:)
A protože v obchodě Marlenn, kde se přehlídk akonala, seženete fakt dokonalé a naprosto originální věci, které jinde v Teplicích nekoupíte, chci vám ukázat malý fotoreport právě z této přehlídky – aspoň na vlastní oči uvidíte, jaké módní poklady Fontána nabízí. A třeba se inspirujete k nákupu, nebo sem můžete poslat Vašeho Ježíška – pro Váš vánoční dárek :)
Na přehlídce nechyběla široká paleta skvělých italských značek, kterou předvedly sympatické modelky a bylo se opravdu na co koukat ;)
Kromě značky Weekend Max Mara jste mohli vidět další kousky od skvělých značek – jednou z nich je třeba Marella a Twin-Set. kterou obchod Marlenn v NC Fontána Teplice nabízí. Já osobně jsem si právě tuto značku opravdu zamilovala! Uvedené módní řetězce sahají od moderní a lehce provokativní módy po klasické a konzervativnější oblečení, takže si v nich vybere opravdu každý – a přesně to se mi líbí!:)
Všechno krásné oblečení trpělivě čeká uvnitř Marlennu na stojanech, abyste si je koupili a vystavili na obdiv při procházkách městem.
Tak zase za dva týdny u módních tipů se na Vás budu těšit.
Ahoj Petra

 

 

Benetton SS20letni soutez
Sleva Tera 60Dr.Max / 07
planeo 20innogy

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Čtení na volný čas doma

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®