letni nakupy
doprava

Aktuální sezóna 2016 má co nabídnout. Nejen pokud jde o použité materiály a barvy, ale také druhy šperků. Ty je třeba zejména vhodně barevně zkombinovat. Klesající teploty bohužel donutí ženy i muže více se zahalovat a jejich oblíbené doplňky už nebudou tolik na očích jako v parném létě.

Ale i na podzimní počasí se dá snadno vyzrát díky šperkům z Nákupního centra Fontána Teplice, které budou vidět na první pohled. Mezi nejvíce inspirující trendy nadcházející sezóny patří nošení náramků přes dlouhý rukáv huňatého svetru či přímo přes rukavice.

Pomocí nápadného šperku jednoduše vytvoříte cool vizáž, kterou všechny kolem ihned zaujmete. Trendu podlehli i přední módní návrháři, kteří jej předvedli na přehlídkových molech. Není nutné se bát ani kombinace více kousků, náramky si můžete vzít pro výraznější efekt i dva. Ovšem dbejte na to, aby se vzájemně doplňovaly.

Na své si rozhodně přijdou i pánové, kteří v chladnějších dnech unosí přes delší rukáv stylové hodinky. Hodinky z obchodu Quick Time, který naleznete v 1. patře NC Fontána Teplice mají všechny nutné atributy k tomu, aby mohly být považovány za mimořádné.

Jedním ze základních aspektů každého šatníku jsou používané barvy. Podstatné je sladit šperky s celkovým outfitem, zejména pokud se jedná o drahé kameny. I letos si vyberou jak zastánci konzervativnějšího stylu, tak ženy nosící výraznější barevné kousky. Trendy barvy jsou odstíny modré, od temnější přes královskou až po blankytně modrou. Pozadu nezůstává ani šedá paleta, zemité tóny a samozřejmě černá. Milovnice klasické elegance rozhodně neudělají chybu, pokud zvolí k modrým odstínům perly, neutrální outfity perfektně doplní černé kameny nebo čiré diamanty. Nádherné doplňky naleznete například v obchodě Primossa, který najdete ve 2. patře NC Fontána Teplice.

A příště se společně vypravíme na přehlídková mola, kde si ukážeme, jak sladit šatník na podzim a na zimu, aby každá z Vás byla veselá, zářivá, no prostě okouzlující.

Mějte se fajn a ahoj, Vaše Petra

Benetton SS20letni soutez
Sleva Tera 60Planeo akceee
Dr.Max / 07innogy

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Čtení na volný čas doma

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®