Podzim 2019
svatek říjen
Sametové Teplice

Marlenn

Móda

Weekend Max Mara nabízí kolekci, která je součástí značky Max Mara. Kolekci Weekend Max Mara nakupují ženy dynamické jakéhokoliv věku. Ženy, které hledají komfortní outfity pro každý den. Typické pro tuto linii jsou pohodlné přírodní materiály a důraz na detail.
Na trh byla značka Weekend Max Mara uvedena v roce 1984 jako kolekce oblečení pro volný čas a pobyt v přírodě, ideální na víkendy (jak již od samého počátku naznačoval její název). V průběhu let se značka rychle vyvíjela do podoby značky s osobitou identitou, jak ji známe dnes.
Zdaleka už se nejedná jen o oblečení pro volný čas. Weekend Max Mara je sortimentem bohatá a sofistikovaná značka, která obsáhne celý šatník, včetně speciálních kusů oblečení (jako jsou pláště, pletená móda, košile, trička, džínové modely a mnohé jiné) i celé řady doplňků (včetně bot a kabelek, šátků, šálů, pásků a bižuterie). Značka nabízí komplexní řešení veškerého oblečení pro jakoukoli příležitost.
Vše začíná od výběru střihů a materiálů (len, bavlna u jednobarevných modelů, nebo barvených přízí, krepdešínu, kašmíru, vlny a tvídu v závislosti na sezóně), používání barev s velkou dávkou fantazie, doplňování modelů o dekorativní prvky (kterým je dávána přednost před vzory a potisky) a věnování pozornosti i těm nejmenším a pečlivě navrhovaným detailům.

Značka Twinset  nabízí kolekce total looku. Charakteristickým je trendy a romantický styl, spojení ženského půvabu a sebevědomé elegance, diskrétní smyslnosti a krejčovského umu. Obchody Twinset se nacházejí ve 40 zemích po celém světě. Značka v současné době prožívá velký a rychlý rozvoj nejen v České republice a na Slovensku.

 

Otevírací doba:

Denně 9:00 - 21:00
Umístění obchodu: 1. patro Zobrazit na mapě centra

Kontaktní informace:

E-mail: marlenn@jth-fashion.cz
Telefon:+420 417 637 584
Vedoucí prodejny: Ing. Jitka Kamarýtová

Marlenn na facebooku

 

Fotogalerie obchodu:

Akce obchodu:

marlen_FW2019

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Obchody / Seznam obchodů » Marlenn

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®