leto 2019
summer party

Barley - spodní prádlo

Móda

Barley je ryze českou značkou dámského spodního prádla a plavek a patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značky spodního prádla na trhu.

Barley je kvalitní české spodní prádlo s důrazem kladeným na funkčnost, módní vzhled a kvalitu použitých materiálů a provedení,  především  za  dostupnou cenu. S ohledem na poptávku na trhu vyrábíme podprsenky a plavky až do velikostí G, H a I. Především u těchto velikostí je důraz kladen na funkčnost a pohodlí v podobě širších nebo vypodložených ramínek.

V kolekci dámského spodního prádla naleznete léty osvědčené a funkční klasické střihy, stejně tak i mladistvé modely odrážející módní trendy.  Barley je značkou zahrnující širokou škálu podprsenek s kosticemi i bez kostic, s vyztuženými  košíčky  i bez výztuže a nově také oblíbené střihy podšité bavlnou pro větší komfort při nošení.

Spodní prádlo Barley je reprezentováno atraktivními modely s krajkou, ale i velmi oblíbenými   modely s bezešvými hladkými košíčky, které skvěle padnou a výborně tvarují linie.

Významnou součástí sortimentu jsou také mateřské podprsenky Barley oblíbené pro svoji funkčnost, kvalitu a cenu.

Každým rokem je též představována nová kolekce plavek Barley vycházející z oblíbených funkčních střihů a reflektující barevné módní trendy. Kolekce Barley plavky  stejně jako kolekce spodního prádla zahrnuje velké množství  použitých materiálů a velikostí. 

Dámské prádlo Barley vychází z dlouholetých zkušeností pracovníků a partnerů firmy s výrobou a distribucí. Společnost Kilian group s.r.o.   je výrobcem dámského prádla a výhradním distributorem značky Barely. Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a doufáme, že budete s našimi výrobky spokojeni.

Otevírací doba:

Denně 9:00 - 21:00
Umístění obchodu: 1.patro Zobrazit na mapě centra

Kontaktní informace:

 

 

http://www.barley.cz/

Fotogalerie obchodu:

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Obchody / Seznam obchodů » Barley - spodní prádlo

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®