Podzim 2019

Pizza Coloseum Fontána

Restaurace, kavárny a občerstvení

Restauraci Pizza Coloseum najdete v třetím patře Fontány. Restaurace je díky své poloze ideálním místem pro vaše pracovní obědy, společenská setkání i rodinné oslavy.
Pizza Coloseum  je koncept italské rodinné restaurace. Základní filosofií je poskytnout zákazníkům vysokou úroveň služeb v co nejpříjemnějším prostředí.  Teplická restaurace má kapacitu 120 míst včetně odděleného salonku a 70 míst na terase. Velké skleněné výlohy poskytují nádherný výhled na lázeňský park a historické centrum města. Zásluhu na jedinečné atmosféře vnitřního i venkovního posezení mají především Ing. arch. Tomáš Hrubý a Mgr. David Marek z DL studia.
Garancí restaurací Pizza Coloseum jsou především čerstvé a kvalitní suroviny, což se daří díky vlastnímu importu originálních surovin z Itálie. Naším mottem je: „Včera v Itálii na trhu, dnes na Vašem talíři.“ Pizza je zde připravována v originálních pecích, postavených podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.  Kromě výborné pizzy nabízí restaurace pestrý výběr těstovin, které se připravují denně čerstvé podle klasických italských receptur, a další gastronomické speciality včetně úžasných domácích dezertů.
A co víc?  Také Pizza Coloseum Teplice nabízí věrnostní program Bakarta klub. Se svou Bakartou Vám umožníme  čerpat slevy na útraty, nebudete platit např.  kuvert , stanete se součástí naší „rodiny“ a získate i spoustu výhod  u našich partnerů.
Pizza Coloseum  myslí i na naše nejmenší,  své zázemí naleznou v dětském koutku, samozřejmostí je dětské menu Colosík.
Restaurace je otevřena denně  od 10.00 do 22.00 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Aktuální polední menu naleznete zde.

Otevírací doba:

Denně 10:00 - 22:00
Umístění obchodu: 3. patro Zobrazit na mapě centra

Kontaktní informace:

Mail: teplice@coloseum.cz
Telefon pro objednávky: +420 417 637 780
Vedoucí provozovny: Pavel Švácha

COLOSEUM na facebooku

http://www.pizzacoloseum.cz/cz

Fotogalerie obchodu:

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Obchody / Seznam obchodů » Pizza Coloseum Fontána

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®