leto main

Marlenn

Móda

Weekend Max Mara nabízí kolekci, která je součástí značky Max Mara. Kolekci Weekend Max Mara nakupují ženy dynamické jakéhokoliv věku. Ženy, které hledají komfortní outfity pro každý den. Typické pro tuto linii jsou pohodlné přírodní materiály a důraz na detail.
Weekend Max Mara je sortimentem bohatá a sofistikovaná značka, která obsáhne celý šatník, včetně speciálních kusů oblečení (jako jsou pláště, pletená móda, košile, trička, džínové modely a mnohé jiné) i celé řady doplňků (včetně bot a kabelek, šátků, šálů, pásků a bižuterie). Značka nabízí komplexní řešení veškerého oblečení pro jakoukoli příležitost.
Značka Twinset  nabízí kolekce total looku. Charakteristickým je trendy a romantický styl, spojení ženského půvabu a sebevědomé elegance, diskrétní smyslnosti a krejčovského umu. Obchody Twinset se nacházejí ve 40 zemích po celém světě. Značka v současné době prožívá velký a rychlý rozvoj nejen v České republice a na Slovensku.
Italská značka Souvenir se zaměřuje na aktivní ženy, které nejsou extrémně mladé, ale které chtějí i v každodenních situacích vypadat výjimečně a život berou s nadhledem. Designéři této značky mají unikátní schopnost proniknout do duše současných žen a poskytují jim oblečení, kterým mohou vyjádřit a zdůraznit svou energii. Ženy, které si vybírají oblečení od Souvenir, jsou ty, které potkáváte na ulici, kráčejí s jistotou a lehkostí, sedí v kavárnách s neodolatelným šarmem a v kanceláři se projevují svou individualitou. Oblékají se vkusně, ale ne minimalisticky, elegantně, ale ne příliš nápadně, s důrazem na každý drobný detail.

Otevírací doba:

Denně: 9:00 - 20:00
Umístění obchodu: 2. patro
 

Kontaktní informace:

E-mail: marlenn@jth-fashion.cz
Telefon:+420 417 637 584
Vedoucí prodejny: Milada Zaur

Marlenn na Facebooku

 

 

Fotogalerie obchodu:

Jste na stránce: Fontána nákupní centrum Teplice / Obchody a služby / Seznam obchodů » Marlenn

 

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®